ÖÖVAHETUSE KLIENDITEENINDAJA - Tartu McDonald's restoranis
Tööpakkumise number #697652

5

Töö kirjeldus

McDonald’s kiirtoitlustusrestoranis klientide teenindamine (öövahetus), sh

  •  külastajate teenindamine McDrive alal;
  •  toitude valmistamine köögis;
  •  restorani söögisaali, abiruumide ja õueala koristamine

Tartu McDonald´s restoran asub aadressil:
Turu 6a, 51014 Tartu

Ootused kandidaadile

Ootame SIND meile tööle, kui oled

  •  oma töös korrektne ja kiire ning omad positiivset ellusuhtumist;

  •  vähemalt 18 aastane;

  •  valmis graafiku alusel töötama;

  •  valmis meeskonnatööks;

  •  valmis suhtlema eesti keeles (vähemalt B1 tasemel), saad hakkama ka inglise ja vene keeles.

  • Võimalust ühendada tööd õpingutega ja tööd graafiku alusel
  • Stabiilset sissetulekut
  • Sotsiaalsed garantiid
  • Sõbralikku töökollektiivi ja ühisüritusi
  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Mitmekesist tööd ja karjäärivõimalusi
  • Väljaõpet ja järjepidevat koolitust

    Lisaküsimuste korral võta julgelt ühendust!  Tel: +37255617015

Tööpakkumise number
#697652