Ootame enda kollektiiviga liituma kogemustega piltide raamijat
Tööpakkumise number #695323

9
Artproof OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks saab olema igapäevaselt kõik piltide raamimisega seotud tööd: raamide koostamine, paspartuu ja klaasi lõikamine, detailide puhastamine ja kogu komplekti kokku panemine.

Ootused kandidaadile

  • omad töökogemust piltide raamimise valdkonnas
  • oskad piltide raame koostada
  • suhtud oma töösse positiivselt ja professionaalselt
  • ei tee oma oma töös kvaliteedi osas järeleandmisi

Ettevõte pakub

Artproof-is ootab Sind:

  • vaheldusrikas ja huvitav töö
  • kaasaegne töökeskkond ja head olmetingimused (aadress Kopli 25)
  • tööandja poolt kvaliteetsed tööriided ja -vahendid
  • võimalust töötada rahvusvaheliselt tunnustatud kunstiga

Kui see töökoht võiks just Sulle sobida, siis ootame Sind kandideerima läbi CV Keskuse portaali. Lisainformatsiooni saamiseks helista +372 5257780 ,CV Keskuse värbamisspetsialist Kristiina Jürisoo.

Tööpakkumise number
#695323

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. aprill 2021
Kuulutus sisestati:
8. aprill 2021
Ootame enda kollektiiviga liituma kogemustega piltide raamijat Ootame enda kollektiiviga liituma kogemustega piltide raamijat

Artproof OÜ

CV Keskuse kliendiks on Eesti suurim kunstitrükikoda Artproof, mille käsutuses on ca 1200 m2 pinda, koondades enda alla kontori, fotolabori, puidutöökoja ja laopinnad. Ettevõtte pakub fotode trükkimise, viimistlemise ja raamimise teenuseid nii Eestis kui Euroopas. Rohkem infot: www.artproof.eu

Vaata rohkem