Värsked tööpakkumised

ÖÖKLUBI TURVATÖÖTAJA (Pärnu)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 122227

Tööpakkumise number

122227

Töö kirjeldus

töö põhisisuks on õigusrikkumiste ennetamine ja korra ning turvalisuse tagamine

Nõudmised kandidaadile

• vähemalt põhihariduse olemasolu
• hea tervis ja sportlikkus
• ausus ja hea pingetaluvus
• hea suhtlemisoskus ja teenindusvalmidus
• otsustusvõime ja oskus lahendada kriitilisi situatsioone

Ettevõte pakub

• stabiilset ja huvitavat tööd
• toetavat ja sõbralikku meeskonda
• täiendavat professionaalset väljaõpet
• paindlikku tööaega
• sportimisvõimalusi
• töötasu sõltuvalt töötulemustest alates 45 krooni tunnis

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
4. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
4. september 2007

Securitas Eesti AS on maailma suurima turvafirma esindus, mis tegutseb Eestis alates 1996.a. sügisest. Securitas Eesti AS tegevusaladeks on valveseadmete müük, hooldus ja paigaldamine ning mehitatud-, tehnilise- ja patrullvalve teenuse osutamine.
Lisaks Tallinnale ja Harjumaale oleme esindatud ning pakume oma klientidele kvaliteetset turvateenust Pärnus, Tartus, Viljandis, Kuressaares, Rakveres, Jõhvis, Narvas ja Sillamäel.
Meie põhiväärtusteks on ausus, valvsus ja abivalmidus ning oma töötajates hindame positiivset ellusuhtumist, teenindusvalmidust ja eeldusi sõbralikuks meeskonnatööks.
Securitas Eesti AS on Eesti Turvaettevõtete Liidu liige.