https://www.cvkeskus.ee/60251

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60251

Ööklubi personal

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Soome Tamperesse ööklubisse baari personali.

Bar staff

Töö sisu:
Baaridaam, baarmen- kelner- joogiklaaside kogumistöö sõbralikus nooruslikus kollektiivis.

Graafiku alusel K-N-R-L-P päeviti


Ootused kandidaadile

Vanus 20-30 aastat

Vajalik soome ja inglise keele oskus

Eelnev töökogemus muusikabaaris töötamisel


Ettevõte pakub

Tasuta elamispinda


Lisainfo

Saada CV koos pildiga


Tööpakkumise number
#60251
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Ööklubi personal
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!