Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #156242

Ööklubi nõudepesija (koormus 0,5)

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ööklubi nõudepesija peamiseks ülesandeks on:

  • nõude masinpesu,
  • klaaside poleerimine,
  • põranda pesu oma tööpiirkonnas.

Ootused kandidaadile

Oled sobilik kandidaat, kui Sa oled aus, kohusetundlik, täpne ja korrektne ning valmis töötama öisel ajal.

Ettevõte pakub

Kindlustame Sulle:

  • kaasaegsed töötingimused,
  • arenguvõimalused,
  • võimaluse töötada osalise tööajaga;

Meie meeskonna liikmena saad Sa osa ka mitmetest lisahüvedest, sealhulgas võimalusest kasutada sauna, basseine ja jõusaali ning võtta osa traditsioonilistest ühisüritustest.

Lisainfo

Kui Sa hindad korrektsust ja puhtust, oled pühendunud ning rõõmsameelne, siis oled just Sina sobiv kandidaat ühinemaks Strand SPA ja Konverentsihotelli kollektiiviga

Tööpakkumise number
#156242

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
20. juuni 2008

Strand SPA & Konverentsihotell on alates 1992. aastast hotellina tegutsev ettevõte Pärnus. Alates 2007. aastast on 187-toalisele hotellile omistatud neli tärni. Meie sõbraliku meeskonna eesmärgiks on hoolitseda meie külaliste eest ning pakkuda meenutamist väärivaid hetki nii ärikliendile kui ka puhkajale. Ootame Sind kandideerima Pärnu suurima hotelli meeskonna liikmeks.

Vaata rohkem