Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195652

Ööadministraator/ vastuvõtu administraator

CVKeskus.ee klient
Norra
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime suvehooajaks ööadministraatorit looduslikult kaunis kohas asuvasse Norra kuurorthotelli

Töö kirjeldus:
* Klienditeenidus vastuvõtus
* Check- in hilistele saabujatele
* Turvalisuse tagamine öötundidel
* Konverentsi- või teiste ruumide ettevalmistamine
* Vastuvõtu läheduses olevate teiste avalike pindade koristamine
* Sarnased või eelnevatega seotud ülesanded

Tööperiood: 25.05.-15.09

Ootused kandidaadile

* Väga sorav inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
* Vähemalt keskharidus
* Hea tervis
* Teadmised hotelliteenindusest
* Suhtlemis- ja koostöövõime

Kandideerimisel on eelduseks töökogemus turismivaldkonnas ja/või hotellimajanduse-alane haridus (võib olla omandamisel).

Ettevõte pakub

* head palka
* võimalust õppida tundma uut kultuuri
* rahvusvahelist töökogemust
* häid töötingimusi
* tasuta reisi Norrasse ja tagasi Eestisse
* tasuta toitlustust
* tasuta majutust
* tasuta tööõnnetuskindlustust
* boonuse võimalust

Lisainfo

Esimeses voorus võtame ühendust vaid sobivate kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#195652

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
30. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
23. aprill 2010

UNIC Management OÜ tegeleb tööjõurendi teenuse osutamisega turismi alal Norrasse. Alates 2004. aastast on sajad inimesed meie ettevõtte kaudu edukalt töötanud hotelli- või restoraniteenindajatena.

Vaata rohkem