Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #550156

Öö/abikasvataja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Maarjamaa Hariduskolleegiumi Valgejõe õppekeskus ootab oma kollektiivi öö/abikasvatajat, kes toetab kasvatuspedagoogi ja järelevalvespetsialisti kasvatusliku järelevalve tagamisel.

Ootused kandidaadile

Vähemalt üldkeskharidus.
Kasuks tuleb: varasem erialane töökogemus; väga hea pingetaluvus ja suhtlemisoskus; kiire mõtlemine ja reageerimine.
Eesti keele oskus põhilise suhtluskeelena ja vene keele oskus kesktasemel.

Ettevõte pakub

Erialast täiendamist ja arenemise võimalust.

Lisainfo

Palun saada oma avaldus, CV, haridust tõendavate dokumentide koopiad ja kaaskiri hiljemalt 06.09.2018 Ühendust võetakse väljavalitud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#550156

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 850 €/kuus
Kuulutus aegub:
6. september 2018
Kuulutus sisestati:
8. august 2018

Maarjamaa Hariduskolleegium on Haridus-ja Teadusministeeriumi hallatav põhikool kasvatuse eritingimusi vajavatele ning tundeelu- ja käitumishäiretega õpilastele. Kooli tegevuse eesmärk on olla kasvatusliku rõhuasetusega põhikool, kus on loodud õpilasele eakohased ja individuaalsed võimalused haridustee jätkamiseks, tervise, heaolu ja turvalisuse toetamiseks ning resotsialiseerumiseks ühiskonda. Kooli ülesanne on olla kool-kompetentsikeskus õpilastele, lapsevanematele, õpetajatele ja koostööpartneritele, et toetada õppijate arengut isiksuse, töö- ja ühiskonnaelus vajalike teadmiste, oskuste ja hoiakute ning valmisolekute kujundamiseks, kasutades selleks koordineeritult nii haridus-, sotsiaal- kui ka tervishoiuvaldkonna meetmeid.
Maarjamaa Hariduskolleegiumil on kaks õppekeskust: Emajõe ja Valgejõe.

Vaata rohkem