Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #272952

Öö administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Öö administraator kindlustab öisel ajal kvaliteetse ja sõbraliku teeninduse hotellitubade broneerimisel, külastajate vastuvõtmisel, hotellis viibimisel, ärasaatmisel ja hotelliarvete tasumisel.

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskharidus
  • kasuks tuleb eelnev administraatori töökogemus
  • väga hea suhtlemisoskus
  • väga hea eesti ja inglise keele oskus
  • soome ja vene keele oskus suhtlustasandil
  • arvutikasutamise oskus
  • kohusetundlikkus, korrektsus, ausus ja täpsus

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja suhtlemisrohket tööd
  • kaasaegset töökeskkonda
  • meeldivat ja nooruslikku kollektiivi
  • ettevõttesisest arenguvõimalust

Lisainfo

CV palume saata, kasutades märksõna "Öö administraator".

Tööpakkumise number
#272952