Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #431962

Öö-administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Külaliste kõrgetasemeline võõrustamine Hotell Palace vastuvõtus öisel ajal! Öö-administraator tegeleb maksete kontrollimise, olulise info sisestamisega erinevatesse süsteemidesse ja külaliste teenindamisega.
Ettevõte ootab kandideerijas eelkõige tahet tööd teha ja särasilmsust, eelnev hotellitöö kogemus ei ole nõutud, kuid tuleb kasuks.

Ootused kandidaadile

- võõrkeelte oskus (inglise keel väga heal tasemel, vene keel tuleb kasuks)
- kohusetundlikkus ja ausus
- aktiivsus
- särasilmsus
- valmisolek töötada graafiku alusel (sh. öösiti ja pühadel)

Ettevõte pakub

- kindlat ja püsivat tööd edukas ettevõttes
- meeldivat töökeskkonda
- vaheldusrikast tööd
- sõbralikku kollektiivi
- ettevõttesiseseid soodustusi

Tööpakkumise number
#431962

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
16. august 2016
Kuulutus sisestati:
18. juuli 2016

Aldera Hotell OÜ on Tallinnhotels kaubamärgi all töötav hotellide operaatorfirma, kes tänasel päeval opereerib kolme Tallinnas asuvat hotelli - Hotell Palace, Hotell Bern, ja Savoy Boutique Hotel. Oled oodatud kandideerima Hotelli Palace!
Asukohaga Tallinna peaväljakul ja kõrge teeninduskultuuriga on Palace Hotell oma 80-aastase ajaloo jooksul saavutanud erilise staatuse – olla Eesti esindushotelliks läbi aastakümnete.

Kui oled sõbralik, paindlik ja tarmukas ning väärtused: ausus, teotahtelisus ja hoolivus sobivad Sinu tõekspidamistega, siis ootame Sind enda meeskonda!

Vaata rohkem