Värsked tööpakkumised

Öö administraator /ettekandja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 123044

Tööpakkumise number

123044

Töö kirjeldus

Pakume tööd öö administraator /ettekandjale heatasemelistes hotellides Norras.

Nõudmised kandidaadile

inglise keel oskus
eelnev töökogemus teeninduses
kohusetundlikkus
positiivne ellusuhtumine
töötahe

Transport, majutus ja toitlustamine korraldatud firma poolt, töö graafiku alusel, leping sõlmitakse Eestis.
Palk(neto) alates 13 000 eek
ületunnid +50%, riigipühad +100%
lisaks palgale transport, majutus ja toitlustamine

Asukoht:
Välismaa
täistööaeg, lepinguline või praktika või hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
23. september 2007
Kuulutus sisestati:
10. september 2007

UNIC Management OÜ on 2004. aastal loodud ja Eestis registreeritud rahvusvaheline tööjõurendi ettevõte. Meie tegevussuund on tööjõu leidmine heatasemelistesse Norra kuurorthotellidesse hotelliteenindaja, ettekandja, koka, administraatori jt. ametikohtadele.