Värsked tööpakkumised

Öö-abikasvataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 526825

Tööpakkumise number

526825

Töö kirjeldus

Öö-abikasvataja põhiliseks vastutusvaldkonnaks on õpilase igakülgse arengu toetamine ja igapäevaoskuste õpetamine rühmas koostegemiste kaudu, tagades õpilase turvalisuse ja kasvatusliku järelevalve koostöös kolleegidega.
Töötamine graafiku alusel nii päevasel kui öisel ajal. Päevased vahetused tööpäevadel õhtusel ajal ja koolivaheajal, nädalavahetustel ning riiklikel pühadel 12- tunnised. Öised vahetused 12- tunnised.

Nõudmised kandidaadile

Vähemalt keskharidus, soovitavalt pedagoogiline või sotsiaalalane ettevalmistus ja lastega töötamise kogemus.
Soovitavalt B-kategooria juhiluba.
Kasuks tuleb vene keele oskus suhtlustasemel, väga hea suhtlemisoskus, kiire mõtlemine ja reageerimine.

Pakume tööd meeldivas ja toetavas kollektiivis, tänapäevaseid töötingimusi, enesetäiendamise võimalusi. Kui Sa tunned endas soovi ühineda meie motiveeritud meeskonnaga noorte toetamisel, palun saada CV ja motivatsioonikiri.

Lisainfo

Töö asukoht Kaagvere küla, Kastre vald, Tartumaa

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
14. aprill 2018
Kuulutus sisestati:
2. aprill 2018
Brutopalk:
Alates 850 EUR kuus

Maarjamaa Hariduskolleegiumi Emajõe õppekeskus

Maarjamaa Hariduskolleegium on Haridus-ja Teadusministeeriumi hallatav põhikool kasvatuse eritingimusi vajavatele ning tundeelu- ja käitumishäiretega õpilastele. Kooli tegevuse eesmärk on olla kasvatusliku rõhuasetusega põhikool, kus on loodud õpilasele eakohased ja individuaalsed võimalused haridustee jätkamiseks, tervise, heaolu ja turvalisuse toetamiseks ning resotsialiseerumiseks ühiskonda. Kooli ülesanne on olla kool-kompetentsikeskus õpilastele, lapsevanematele, õpetajatele ja koostööpartneritele, et toetada õppijate arengut isiksuse, töö- ja ühiskonnaelus vajalike teadmiste, oskuste ja hoiakute ning valmisolekute kujundamiseks, kasutades selleks koordineeritult nii haridus-, sotsiaal- kui ka tervishoiuvaldkonna meetmeid.
Maarjamaa Hariduskolleegiumil on kaks õppekeskust: Emajõe ja Valgejõe.