Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55194

Ontika mõisa haldusjuht

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • mõisakompleksi igapäevane töö juhtimine ning majandusülesannete lahendamine
  • põllu- ja aiasaaduste kasvatamine
  • majutuse ja aktiivse puhkuse võimaluste arendamine

Ootused kandidaadile

  • põllumajandus- või haldusjuhtimisalane haridus
  • eelnev töökogemus põllumajandus- või haldusjuhtimise valdkonnas
  • eesti ja vene keele oskus
  • B kategooria juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • head töötasu
  • perekonnal eluaseme võimalus
  • mobiiltelefoni ja ametiauto kasutamise võimalus

Tööpakkumise number
#55194