Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #709622

Online tehniline konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded on:

  • klientide konsulteerimine telefoni ja online kanalite teel
  • müüdavate sõidukite ja teenuste kohta info jagamine
  • sõidukite hooldus- ja remondivajaduste esmane väljaselgitamine
  • teeninduse aegade broneerimine

Ootused kandidaadile

Sobilik kandidaat on:

  • hea tehnilise taiplikusega, kasuks tuleb autoteeninduses töötamise kogemus
  • julge suhtleja nii kõnes kui kirjas
  • sorav eesti ja vene kõnekeeles, teised keeled tulevad kasuks
  • igapäevane arvutikasutaja valmisolekuga õppida uusi programme, kasuks tuleb mõne autoettevõttes kasutusel oleva programmi tundmine
  • meekonnatöö tahte ja kogemusega

Ettevõte pakub

Pakume:

  • töökohta oma ala professionaalide meeskonnas
  • paindlikkust töö korraldamisel
  • sportimise toetamist

Tööpakkumise number
#709622