Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #324687

Õmblustehnoloog

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • uute toodete juurutamine
  • protsesside parendamine
  • õmblejate koolitamine

Ootused kandidaadile

  • väga hea suhtleja
  • positiivne ellusuhtumine
  • initsiatiivikas
  • tehnoloogi haridus

  • kvalifikatsioonile ja tulemustele vastavat väga head töötasu
  • meeldivat töökeskkonda ja sõbralikku ning toetavat kollektiivi
  • kaasaaegseid töötingimusi ja töövahendeid
  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd

Tööpakkumise number
#324687

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1500 €/kuus
Kuulutus aegub:
24. november 2013
Kuulutus sisestati:
4. november 2013

Adante OÜ toodab Vahi külas, Harku vallas (Tallinast 12 km) pehmet mööblit nõudlikele klientidele Skandinaavias ja Baltikumis. Mööblit valmistatakse erinevatele tuntud kaubamärkidele allhankena. Aastas valmib Adante OÜ-s 12 000 pehmemööbli istet. Adante OÜ omab kaubamärki Softrend, mis on kodumaiste klientide seas väga kõrgelt hinnatud nii kvaliteedi kui teeninduse poolest. Viimases äripäeva koostatud mööblitootjate topis asus Adante OÜ pehmemööbli tootjatest kõige kõrgemal kohal.

Vaata rohkem