Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #140879

Õmblusseadmete tehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded on:

  • õmblusseadmete tehniline teenindamine tootmistsehhis
  • õmblusseadmete jooksev remont

Ootused kandidaadile

Baltika Tailor-i õmblusseadmete tehnik on energiline, ettevõtlik, aktiivne, täpne ja tähelepanelik.

Nõudmised:

  • erialane haridus
  • varasem töökogemus õmblustööstuses
  • eesti ja vene keele valdamine suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • korralikku ja kindlat palka
  • erialast koolitust
  • arenguvõimalusi ja huvitavat tööd
  • head ja professionaalset kollektiivi
  • stabiilset töökeskkonda ja pikaajalist töösuhet

Lisainfo

Pakume tööd Lasnamäel asuvas hiljuti avatud Baltimaade moodsaimas õmblusvabrikus, kus on:

  • nüüdisaegsed tootmis- ja olmetingimused
  • mugavad töökohad ja puhkeruumid
  • oma söökla (taskukohased hinnad ja kodused toidud)

Tööpakkumise number
#140879

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. märts 2008
Kuulutus sisestati:
13. veebruar 2008

Baltika Grupp on rahvusvaheline rõivakaubanduskontsern, mille emaettevõtteks on Baltika AS. Grupile kuuluvad rõivabrändid Monton, Baltman, Mosaic ja Ivo Nikkolo, mille vahel jaotuvad üle 125 kaupluse seitsmes riigis – Eestis, Lätis, Leedus, Poolas, Ukrainas, Venemaal ja Tšehhis.

Grupi koosseisu kuuluvad lisaks jaeettevõtetele ka õmblusvabrikud Baltika Tailor OÜ ja Virulane AS.

Baltika Tailor OÜ-l on Tallinnas kaks tootmisüksust Mustamäel ja Lasnamäe Tööstuspargis, kus töötab kokku üle 500 inimese.

Vaata rohkem