Õmblusoskusega klienditeenindaja Rakvere Põhjakeskuse keemilisse puhastusse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 235113

Tööpakkumise number

235113

Töö kirjeldus

Kliendideenindaja peamiseks ülesanneteks on:
- esemete vastuvõtmine keemilisse puhastusse;
- vastuvõetud esemete läbivaatus ning märgistamine;
- arveldamine klientidega;
- rõivaste pisiparandus õmblustööd (lukuvahetus, nööbiõmblus jne).

Nõudmised kandidaadile

- iseseisvus ja algatusvõime;
- probleemide lahendamise oskus;
- ausus ja väga hea suhtlemisoskus;
- arvutikasutamise oskus;
- õmblemisoskus.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- aktiivset kaasalöömist ettevõtte arengus;
- kaasaegseid töövahendeid ja -tingimusi;
- tulemustel põhinevat tasu;
- koolitust ning võimalust ennast tööalaselt täiendada.

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. august 2011
Kuulutus sisestati:
2. august 2011

SOL Eesti on rahvusvahelisse kontserni kuuluv kinnisvarahooldus ja -puhastusteenuseid pakkuv ettevõte. Meie edufaktorid on kõrge kvaliteet ja kliendi rahulolu, ettevõtlik vaim nagu ka asjatundlik ja osalev personal. SOL-i juhtimispõhimõtted rõhutavad loovust, vabadust, vastutust ja soovi oma töös õnnestuda.
SOL annab Eestis tööd keskmiselt 1400 inimesele.