Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62828

Õmblusosakonna juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tootmise planeerimine õmbluses ja juurdelõikuses
  • Vajalike materjalide ja töövahendite olemasolu tagamine
  • Töö personaliga, personalialase dokumentatsiooni haldamine ja palgaarvestus
  • Osakonna töö normeerimine ja töö efektiivsuse tõstmine

Ootused kandidaadile

  • Sa tunned hästi õmblustehnoloogiat (soovitavalt omad sellealast haridust) ja oskad lugeda tehnilisi jooniseid
  • Oled hea planeerimisoskusega ja strateegiliselt mõtlev inimene
  • Omad juhtimisalast kogemust ning oled ennastkehtestav
  • Valdad suuliselt heal tasemel vene keelt

Ettevõte pakub

  • Meeldivat ja töötajasõbralikku töökeskkonda
  • Võimalust arendada hallatava tootmisüksuse tööd
  • Motiveerivat töötasu
  • Ettevõttesisese arenemise võimalust

Tööpakkumise number
#62828