Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62828

Õmblusosakonna juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tootmise planeerimine õmbluses ja juurdelõikuses
  • Vajalike materjalide ja töövahendite olemasolu tagamine
  • Töö personaliga, personalialase dokumentatsiooni haldamine ja palgaarvestus
  • Osakonna töö normeerimine ja töö efektiivsuse tõstmine

Ootused kandidaadile

  • Sa tunned hästi õmblustehnoloogiat (soovitavalt omad sellealast haridust) ja oskad lugeda tehnilisi jooniseid
  • Oled hea planeerimisoskusega ja strateegiliselt mõtlev inimene
  • Omad juhtimisalast kogemust ning oled ennastkehtestav
  • Valdad suuliselt heal tasemel vene keelt

Ettevõte pakub

  • Meeldivat ja töötajasõbralikku töökeskkonda
  • Võimalust arendada hallatava tootmisüksuse tööd
  • Motiveerivat töötasu
  • Ettevõttesisese arenemise võimalust

Tööpakkumise number
#62828

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. aprill 2006
Kuulutus sisestati:
22. märts 2006

assisteerib personaliotsingul Eesti ühte juhtivat pehmemööbli tootjat AS Neiser Gruppi. AS Neiseri Grupi edu ja toodete kvaliteedi aluseks on töökeskkond, mille mugavus ja tervisesõbralikkus on viidud maksimumini ning seeläbi saavutatud toodangu kvaliteet. Kui Sa tunned, et soovid töötada professionaalide poolt tunnustatud mööbli tootmises ja usud, et kogemustele tuginedes suudad selle edasisse arengusse anda oma panuse, siis oled just Sina sobiv inimene asumaks tööle AS Neiser Gruppis ametikohal

Vaata rohkem