Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26219

Õmblusmasinate mehhaanik

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö eesmärgiks on tagada õmblusmasinate häireteta töö.
Õmblusmasinate mehhaaniku töökohustuste alla kuulub: jälgida õmblusmasinate ja abiseadmete korrasolekut, teostada jooksvat ja kapitaalset remonti, tellida varuosasid ja määrdeaineid ning pidada arvet nende kohta.

Ootused kandidaadile

Sobilik kandidaat omab vastavat tehnilist - või keskharidust. Kandidaadilt eeldame kannatlikkust, korrektsust, head tehnilist taipu ja püsivust. Kasuks tuleb õmblusmasinate mehhaaniku töökogemus tekstiilitööstuses.

Ettevõte pakub

Stabiilset tööd, head töötasu, kaasaegset töökeskkonda.

Lisainfo

Töötajad saavad lisaks põhipalgale ettevõtte töötulemustega seotud preemiat. Uued töötajad läbivad vajaliku sise- ja täiendkoolituse. Esialgne töökoht on kuni uue hoone valmimiseni Vändras. Ettevõte korraldab töötajate transpordi tööle ja tagasi kuni uue tootmishoone valmimiseni firma kulul.

Tööpakkumise number
#26219