https://www.cvkeskus.ee/26453

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26453

Õmblusmasinate mehhaanik-elektrik

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töökohustusteks on õmblusmasinate ja abiseadmete korrasoleku jälgimine ja remont, vajalikud elektritööd ja vajadusel transporttööd.


Ootused kandidaadile

*soovitavalt tehniline eriharidus
*varasem õmblusmasinate mehhaaniku töökogemus
*elektriku pädevus B


Ettevõte pakub

*energilist ja sõbralikku meeskonda
*stabiilset tööd
*töötasu 6000 krooni


Lisainfo

Töökoha aadress: Harku


Tööpakkumise number
#26453
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Õmblusmasinate mehhaanik-elektrik
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!