Värsked tööpakkumised

Õmbleja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 621666

Tööpakkumise number

621666

Töö kirjeldus

Savotta OÜ on Soome Finn-Savotta Oy tütarettevõte. Finn-Savotta Oy on 60 aastase kogemustega perefirma Kesk-Soomest. Savotta OÜ on tekstiili õmblusfirma, kes toodab peamiselt seljakotte, telke ja palju erinevaid eriotstarbelisi tooteid.

Nõudmised kandidaadile

Peamisteks tööülesanneteks on tekstiilist eriotstarbelisite toodete valmistamine. Erinevate õmblusoperatsioonide teostamine lähtuvalt tehnoloogiast ja kvaliteedinõuetest. Töökohale kandideerides on võimalik teha proovitööpäev.

Omalt poolt pakume - Häid töö-ja olmetingimusi, stabiilset, huvitavat, mitmekesist tööd arenevas ja muutuvas rahvusvahelises ettevõttes. Sõbralikku õhkkonda, töötajate kaasamist ning nende vajadustega arvestamist, sportimisvõimalusi. Motiveerivat töötasu. Tööaeg 08.00-16.30

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
9. november 2019
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2019