Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #504506

Õmbleja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kandidaadil on vaja õmmelda koguseid, mis on tööpäevaks ette nähtud . Töö keskkond on väga sõbralik ning on meeleldi valmis õpetama välja uusi töötajaid, kellel vähegi on huvi õmblemise vastu ja ei pelga töötamast.Kindlasti oleks vaja ooverdajat ja kaks omblejat.

Ootused kandidaadile

Kandidaadi poolt sooviksime, et oleks oskus õmmelda (ei pea varasemalt kogemust olema õmblusfirmas töötamas) kohusetundlik, aus, motiveeritud.

Omaltpoolt pakume kohapeal väljaõppet, motiveerivat töötasu ja head töö keskkonda.
Küsimuste korral kontakteeru telefoni teel!

Tööpakkumise number
#504506

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 584 - 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
21. august 2020
Kuulutus sisestati:
23. juuli 2020

CVKeskus.ee klient

Spetsialiseerimata hulgikaubandus

Vaata rohkem

You are applying to:
Õmbleja