Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #311934

Õmbleja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on reklaamkangaste, PVC bannerite ja teiste trükiste õmblemine ning muude õmblusoperatsioonide tegemine tööstuslikul õmblusmasinal.

Ootused kandidaadile

Töökogemus õmblejana
Soov teha tööd
Kohusetundlikkus, korrektsus ja loogiline mõtlemisvõime
Kiirus ja täpsus

Ettevõte pakub

Stabiilset töökohta
Häid töötingimusi
Meeldivat kollektiivi
Konkurentsivõimelist töötasu
Töökohta kesklinna lähedal

Lisainfo

Palume saata CV koos palgasooviga.

Tööpakkumise number
#311934

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
14. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
21. juuni 2013
Lisainfo palga kohta:
Töötasu tükitööhinnete alusel

Vipline on kuni 15 töötajaga, paindlik, kaasaegse tehnopargiga digitrüki ja valgusreklaamide asjatundja aastast 2004. Lisaks sise- ja välireklaami tootmisele ja paigaldusele saame klientidele pakkuda CNC freesimisteenust ning plastikust toodete vaakumvormimist. Samuti tegeleme esitlustarvikute tootmise, maaletoomise ja müügiga.
Vipline missiooniks on olla usaldusväärne koostööpartner digitrüki ja valgusreklaami valdkonnas, olles keskendunud klientide kasumimarginaali suurendamisele läbi suurima ja kaasaegse tootmisbaasi Eestis. Üks meie põhieesmärke on saavutada ja säilitada pakutavate toodete kõrgeim kvaliteet mõistliku hinnaga, uuendades seejuures pidevalt tehnoloogiat ning suurendades töötajate ja organisatsiooni arengupotensiaali. Olulisel kohal on ka võimalus pakkuda töötajatele püsivat ja pikaajalist töösuhet ning enesetäiendamisvõimalusi.
Tootmine asub Tallinnas Tartu maanteel 750 m2-s tootmishoones.
Vipline on parim koht, kust leida oma ideedele väljundeid!
Lisainfo: www.facebook.com/VIPLINE1

Vaata rohkem

Õmbleja