Värsked tööpakkumised

Õmbleja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 431714

Tööpakkumise number

431714

Töö kirjeldus

Eesti juhtiv aknakatete ja kapisüsteemide tootja Sunorek AS otsib oma tekstiili osakonda õmblemiskogemustega inimest, kelle tööülesanneteks on kardinate õmblemine, lisaks vajadusel muude operatsioonide teostamine, kardinate komplekteerimine erinevatele mehhanismidele, näidiste valmistamine.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on kohusetundlik, kiire ja täpne ning korrektne oma töös. Vajalik on varasem kogemus tekstiilitööstuses, arusaam erinevatest matejalidest/tehnoloogiatest ja hea eesti keele oskus.

Pakume väljaõpet, tööpanusele vastavat töötasu ning toredat ja töökat meeskonda.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. august 2016
Kuulutus sisestati:
15. juuli 2016

AS Sunorek on 1993. aastal tegevust alustanud pidevalt arenev ettevõte. Tänaseks oleme kasvanud Põhjamaade suurimaks aknakatete tootjaks. Tank kaubamärgi all müüme ja toodame garderoobisüsteeme ning liuguksi. Oleme Eesti suurim liuguste ja garderoobisüsteemide tootja ning müüja. ASi Sunorek käive 2013. aastal oli 8 miljonit € ning ettevõttes töötab ligi 180 inimest.