https://www.cvkeskus.ee/62594

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62594

Õmbleja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

naiste kergete rõivaste õmblemine (jakk, bleiser, seelik, kleit, püksid)
ei ole massõmblemine
Tööaeg 7.30 - 16.00.


Ootused kandidaadile

eelnev töökogemus õmblejana
soovitavalt erialane haridus või väljaõpe
täpsus, korrektsus
kohusetundlikkus


Ettevõte pakub

huvitavat tööd arenevas ettevõttes
sõbralikku kollektiivi


Tööpakkumise number
#62594
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Õmbleja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!