Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #246698

Õmbleja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö toimub Kristiine keskuses vahetustega : 2 päeva tööl 2 vaba päeva, 3 päeva tööl 3 päeva vaba või vastavalt kokkuleppele. Täistööaeg parandustööde teostajana ja vajadusel ka klienditeenendajana, kes abistab müüjat. Palk tükitöö alusel.

Ootused kandidaadile

Õmblemise oskus, eesti - (vene) keele oskus.

Ettevõte pakub

Head töötingimused, palk vastavalt tükitööle

Lisainfo

Rohkem infot saab e-mailides Helen (ät) gowri.eu või helistades E-R 10:00-18:00 6631696

Tööpakkumise number
#246698

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
15. jaanuar 2012
Kuulutus sisestati:
15. detsember 2011

Pakume tööd õmblejale, kes teostab parandustöid meeste rõivastele (pintsaku sissevõtmised, särgivarruka lühemaks tegemine, pükste allääre õmblemine) ning kes vajadusel oleks samuti klienditeenendajale poes abiks. Asukoht Kristiine keskus. Kasuks tuleb mõningane vene keele oskus.

Vaata rohkem

Õmbleja