Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #827186

Õmbleja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame enda meeskonda kogemustega õmblejat.

Õmblustööde tegemine (kardinate ja kodutekstiili õmblemine).

Osakonnas korra ja puhtuse hoidmine.

Ootused kandidaadile

Töökogemus sarnasel ametikohal vähemalt 2 aastat.

Kasuks tuleb kiirus.

Positiivne ja ellusuhtumine.

Soov õppida ja omandada uusi teadmisi.

Ettevõte pakub

Tööd meeldivas kollektiivis.

Püsivat tööd ja tasu.

Lisainfo

Vajalikud dokumendid:
motivatsioonikiri, CV

Töökoha asukoht:
Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Vesse põik 4d

Tööpakkumise number
#827186
Õmbleja