Värsked tööpakkumised

Õmbleja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 434039

Tööpakkumise number

434039

Töö kirjeldus

Meie riietame väikesi balleriine emme- issi silmarõõmuks, meie saame hakkama briljantidest säravate esinemisrõivaste õmblusega, meie oskame õmmelda flamencotantsijale kleite ja seelikuid, vabalt saame hakkama trenniriiete valmistamisega.
Meie pakume kõike, mis on meie enda disainitud ja lõiked konstrueerime ka ise. Meie õmbleme eesti tantsijatele ja suurema osa meie töödest saadame euroopasse. Meie oleme pisikesed ja tublid. Juba üle 25 aasta.

Nõudmised kandidaadile

töökogemus tootmises
soov, tahe ja kirg seista heade tulemuste ja ühtse meeskonna heaolu eest

Ettevõte pakub

-püsivat töökohta
- toimekat tööõhkkonda
- kindlal päeval laekuvat töötasu
- toetavat meeskonda
- uusi ja põnevaid väljakutseid
- võimalust end proovile panna ja tõestada

Lisainfo

Telefon: 51 299 51

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. august 2016
Kuulutus sisestati:
2. august 2016
Brutopalk:
Alates 600 kuni 900 EUR kuus

Kamilla OÜ valmistab tantsu- ja spordirõivaid. Oleme turul juba üle 20 aasta.