Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197552

Õmbleja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Riide- ja erivarustuse elementide remondieelne vigade tuvastamine ja remont.

Ootused kandidaadile

- erialane kutseharidus või keskharidus ja sellele lisanduv erialane ettevalmistus;
- eesti keele oskus kõrgtasemel;
- õmblusseadmete kasutamise ja seadistamise oskus;
- kontoritarkvara (MS Office) kasutamise oskus;
- võime stabiilselt ja tulemuslikult töötada ka pingeolukorras;
- kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime;
- algatusvõime ja loovus;
- hea suhtlemisoskus, tasakaalukus ja paindlikus;
- orienteeritus meeskonnatööle.

Kasuks tuleb:
- eelnev erialane töökogemus vähemalt 1 aasta;
- üldteadmised kaitseväega seonduvast seadusandlusest;
- kutsekvalifikatsioon Õmbleja I olemasolu;
- B kategooria juhiloa olemasolu;
- inglise keele oskus kesktasemel.

- huvitavat, vastutusrikast ja pingelist tööd sõbralikus meeskonnas;
- kaasaaegseid töötingimusi ja -vahendeid;
- erialast täiendkoolitust.

Lisainfo

Asukoht: Suur-Sõjamäe 23a, Tallinn 11415 Harjumaa

Tööpakkumise number
#197552
Õmbleja