Värsked tööpakkumised

Õmbleja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 155476

Tööpakkumise number

155476

Töö kirjeldus

Madratsikatete õmblemine (kant, keeder overlok).

Nõudmised kandidaadile

Kindlasti ootame kandideerima eelneva õmblustöö kogemusega töötajaid. Kuid samuti pakume võimalust meil kohapeal õmblustöö selgeks õppida, selleks ootame kandideerijatelt eelkõige tahet ja õppimisvalmidust.

Ettevõte pakub

- töökohast väljaõpet
- motiveerivat palgasüsteemi (ka väljaõppe perioodil)
- ettevõtte transporti
- võimalust töötada kahes vahetuses esmaspäevast reedeni:
I vahetus kell 6:30-15:00
II vahetus kell 15:00-23:30
- ühisüritusi talvel ja suvel

Lisainfo

Töö asukoht: Laki 5, Tallinn. Alates november 2008 on töö asukohaks Jüri tehnopark.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
6. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
13. juuni 2008
Brutopalk:
Alates 10000 kuni 12000 EEK kuus

AS Hilding Baltic kuulub Hilding Anders Gruppi (www.hildinganders.se), mis tegutseb 26 Euroopa riigis ja on suurim vedruvoodite tootja Euroopas.
AS Hilding Baltic toodab madratseid ja madratsikatteid. Ettevõte tegutseb alates 1997. aastast ning kaasaegse tootmistehnika ja efektiivse inimressursi kasutusega oleme kiiresti arenev ettevõte, kus hetkel töötab üle 200 inimese. Meie tehastest väljub nädalas 22 000 madratsikatet ning 1000 valmis madratsit. Baltikumi turule toodame brändi Sleepwell (www.sleepwellbed.com).