Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56969

Õmbleja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on tekstiilist ja trikotaažist vabaajarõivaste valmistamine. Tööülesannete jagamisel lähtutakse õmbleja oskustest ja võimetest. Tasu tükitöö alusel.

Ootused kandidaadile

  • Kandidaadilt eeldame vähemalt kahe-aastast töökogemust masstöö õmblejana
  • kohusetundlikkust
  • täpsust
  • korrektsust

Ettevõte pakub

  • tööd sõbralikus ja töökas kollektiivis
  • kaasaegseid töö- ja olmetingimusi ning töövahendeid
  • kindlat töökohta arenevas ettevõttes
  • kollektiivpuhkust suvel (jaanipäeva paiku) ja talvel (jõulude paiku)
  • tööd ühes vahetuses
  • hea asukoht (kesklinna lähedus, hea transpordiühendus erinevate linnaosadega)

Tööpakkumise number
#56969
Õmbleja