https://www.cvkeskus.ee/455260

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #455260

Õmbleja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Naiste ja meeste rõivaste õmblemine vastavalt saadud instruktsioonidele.


Ootused kandidaadile

Kiirus ja täpsus
Kohusetunne
Kasuks tuleb eelnev töökogemus õmblejana


Ettevõte pakub

Tööd ühes vahetuses
Turvalist ja sõbralikku töökeskkonda
Häid töötingimusi
Kindlat töökohta pikalt tegutsenud ettevõttes
Täpsem info tel: 52 62 866
Asume Lasnamäel




Töötamise asukoht Lasnamäel.


Tööpakkumise number
#455260
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Õmbleja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!