Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #172144

Õmbleja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

õmblustöö õmblustsehhis

Nõudmised kandidaadile

  • töökogemus õmblejana või erialane haridus
  • kohusetundlikkus
  • täpsus
  • kiirus

Ettevõte pakub

  • korralikku ja kindlat palka
  • arenguvõimalusi ja huvitavat tööd
  • head ja professionaalset kollektiivi
  • stabiilset töökeskkonda ja pikaajalist töösuhet

Lisainfo

Pakume tööd Lasnamäe ja Mustamäe õmblustsehhides.

Tööpakkumise number
#172144

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. jaanuar 2009
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2009

Õmblusettevõte Baltika Tailor OÜ kuulub rahvusvahelise rõivakaubanduskontserni Baltika Grupp koosseisu, mis töötab edukalt selles valdkonnas juba 80 aastat.
Baltika Tailor OÜ tootmisüksustes, mis asuvad Mustamäel ja Lasnamäe Tööstuspargis, töötab kokku üle 500 inimese. Meie tublid töötajad loovad rõivaid brändidele Baltman, Ivo Nikkolo, Mosaic ja Monton.

Vaata rohkem

You are applying to:
Õmbleja