Värsked tööpakkumised

Õmbleja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 36006

Tööpakkumise number

36006

Töö kirjeldus

Õmblustöö - algusest lõpuni. Töö kontoris Peterburi mnt.

Nõudmised kandidaadile

Eelnev töökogemus õmblusfirmades.

• Töötada kui renditööjõud maailma suurimas antud ala ettevõttes ja sellega kaasneva heaolu ja kindlustatusega
• võimalust mitmekesisele tööle erinevates ettevõtetes
• areneda piiramatult
• personaalset karjäärialast nõustamist

Lisainfo

PARIM VÕIMALUS JUST SULLE KES TAHAB KINDLUSTATUST JA ARENEMISVÕIMALUSI
MEIE LEIAME SULLE SEDA MIDA SINA SOOVID !

ÜHINE SINAGI ADECCO 700 000 TÖÖTAJAGA MAAILMAS

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
11. november 2004
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2004

Adecco on juhtiv personalivaldkonna lahendusi pakkuv ettevõte maailmas, mis tegutseb 71 riigis andes tööd üle 700 000-le inimesele. Eestis alustasime tegevust sel suvel pakkudes peamiselt värbamis- ja tööjõurenditeenust meie kohalikele ja rahvusvahelistele klientidele. Jäädes Adecco töötajaks pakume Sulle nii lühiajaliste kui pikaajaliste lepingute kaudu võimalust koguda huvitavaid kogemusi erinevatest valdkondadest!