Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26766

Õmbleja

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Õmbleja tööks on toortekkide ja päevatekkide ääristamine ja kantimine.

Ootused kandidaadile

Sobilik kandidaat on põhi- või keskharidusega, omab õmbleja kvalifikatsiooni. Oma töös täpne, kiire, osav ja hea koordinatsiooniga.
Eeldame ausust ja soovi teha kvaliteetset tööd.

Töö tulemustele vastavat korralikku palka, stabiilsust, arenguvõimalusi pakuvaid sisekoolitusi ning isiklikku arengut firmas.

Lisainfo

Töötajad saavad lisaks põhipalgale ettevõtte töötulemustega seotud preemiat. Uued töötajad läbivad vajaliku sise- ja täiendkoolituse. Esialgne töökoht on kuni uue hoone valmimiseni Vändras. Ettevõte korraldab töötajate transpordi tööle ja tagasi kuni uue tootmishoone valmimiseni firma kulul.

Tööpakkumise number
#26766
Õmbleja