Värsked tööpakkumised

Õmbleja Pärnu osakonda

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 238074

Tööpakkumise number

238074

Töö kirjeldus

Õmbleja põhitööks on õmblustoodete valmistamine kiiresti ja kvaliteetselt detailide või pooltoodete kokkuõmblemise näol. Ta õmbleb kokku erineva suuruse ja kujuga riidedetaile, lisab vajadusel nööbid, haagid, lukud, paelad jms. Samas tuleb tal tunda tootmisprotsessi tervikuna. Õmbleja tunneb erinevaid materjale ning oskab neid säästlikult kasutada. Sõltuvalt toote spetsiifikast, käsitleb ta erinevaid õmblusmasinaid ja -seadmeid. Oma tööülesannete täitmisel juhindub õmbleja meistri poolt etteantud korraldustest, konkreetsed tööülesanded sõltuvad töö spetsiifikast ja spetsialiseerumisest.

Õmbleja töökohustuste hulka kuuluvad samuti oma töökoha korraldamine ja korrashoid ning töövahendite esmane hooldamine. Töö eeldab distsiplineeritust, vastutustunnet, tööjuhendite täitmist ja meeskonnatöö oskust. Oluliste eelduste hulka kuuluvad ka sõrmede osavus, liigutuste kiirus, täpsus, hea koordinatsioon ja silmamõõt.

Nõudmised kandidaadile

Eelneva töökogemusega ja hea pingetaluvusega, kasuks tuleb inglise keele oskus.

Pakume konkurentsivõimelist töötasu,häid töötingimusi,huvitavat ja mitmekesist tööd arenevas ja muutuvas rahvusvahelises ettevõttes,puhkust suvel

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. september 2011
Kuulutus sisestati:
31. august 2011
Lisainfo palga kohta:
tükitöö

Protex on eelistatud partner Mööbli, Tekstiiltoodete, Rõivaste ja Eritekstiilide tootmises.

Aitame kliendil läbi viia protsessi alates ideest kuni lõpptooteni, samas võime aidata ka protsessi erinevates etappides. Meie tehas Eestis on varustatud kaasaegsete tehniliste seadmete ja masinatega ning on suure tootmisvõimsusega, töötajatel on kõrge erialane pädevus ja suur tootmiskogemus.

Läbi meie emafirma Protex Norras on ettevõttel laialdased teadmised eri liiki tootmis-ja arendustegevustes tekstiiltoodete osas.

AS Protex Balti, Pärnu osakonnas on praegu üle 100 töötaja ja toodetakse nahkmööblit, spordirõivad, vabaajarõivaid, pesu ja reklaami rõivad, tuntud Nordic kaubamärgi all.

AS Protex Balti, Hummuli osakond toodab peenemaid töörõivad, vormirõivad riigiasutustele, puhkpilliorkestrtele, hotellidesse ja disainrõivad Põhjamaade klientide ja teisi erinevate eritooted.