Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #302941

Õmbleja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Õmblustööde teostamine universaal- ja spetsiaalõmblusmasinatega ette antud mudelite/jooniste järgi

Ootused kandidaadile

Töökogemus õmblejana ja/või erialane haridus
Soov tööd teha
Kiirus
Täpsus

Ettevõte pakub

Stabiilset töökohta
Konkurentsivõimelist töötasu
Tööd ühes vahetuses (8:00-16:30)
Häid töötingimusi (uues kaasaegses tootmistsehhis)
Mitmekülgset ja huvitavat tööd

Tööpakkumise number
#302941

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
27. märts 2013

AS Henrietta on 1993. aastast tegutsev ettevõte. Peamisteks tooteliinideks on sisustus- ja kodutekstiili tooted ning trikotaažtooted ja ametirõivad. Seoses töömahu suurenemisega pakume tööd 10-15 õmblejale

Vaata rohkem

Õmbleja