2023-08-23 14:48:55

Õmbleja / klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
1300 - 2100 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime töötajaid Tallinna kesklinnas avatavasse uude Tubli Rätsepa ateljeesse.       Tööks on klientide teenindamine, st klientidelt tööde vastuvõtmine, mõõtude võtmine, rõivaste parandamine ja kohendamine ning valmis tööde väljastamine. Tüüpilisteks töödeks on: pükste, seelikute, kleitide, jne lühendamine, pikendamine; jopede, pükste, jne tõmbluku vahetus, nööpide õmblemine, trukkide ja ööside paigaldamine; kulunud pükste paikamine, lappimine, nähtav parandamine, kardinate ja muu kodutekstiili õmblemine.         Oskustöödeks on: naha- ja karusnaha õmblus, ülikondade- ja peoriiete kohendamine, individuaalõmblus, tikkimismasinal tikkimine. Oskutöödele spetsialiseerumine on igas ateljees erinev vastavalt töötajate võimekusele.  Uus ateljee avatakse, kui uued töötajad on kohanenud ja olemasolevates ateljeedes väljaõppinud. Esimestel kuudel pakub uues ateljees tuge ka Tubli Rätsepa kogenud töötaja. Sobib ka osaline tööaeg nii tööpäeva pikkuse, kui tööpäevade arvu mõistes kuus.

Ootused kandidaadile

Töötajalt ootame õmbleja baasoskuste olemasolu. Kasuks tuleb eelnev töökogemus õmblejana või rätsepana.                                                                                                            Enne uue ateljee avamist saab töö spetsiifikaga piisavalt kohaneda ja uusi oskusi õppida kogenud töötajate juhendamisel.                                                                                    Vajalik on eesti keele oskus suhtlemistasandil.

Ettevõte pakub

Pakume stabiilset tööd. Töö ise on vastutus- ja vaheldusrikas, loov ning mitmekesine.

Kõik Tubli Rätsepa ateljeed on tehniliselt hästi varustatud ja asuvad ühistranspordi liikumise sõlmedes ning on väga mugava juurdepääsuga.

Kliendid on sõbralikud ning tänulikud hea teeninduse ja professionaalsete lahenduste leidmise eest.