Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58350

Õmbleja inglismaale

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Õmblustööde teostamine (kardinate õmblemine)

Ootused kandidaadile

  • Oled vähemalt 1 aasta töötanud õmblejana;
  • Valdad inglise keelt suhtlustasandil;
  • Oled valmis asuma tööle Inglismaale vähemalt 6 kuuks;
  • Oled kohusetundlik ning täpne;
  • Soovituslik õmbleja kutsetunnistus.

Ettevõte pakub

  • Põhipalka £5.20 tunnis;
  • Ületundide tegemise võimalust (£5.20 tunnis);
  • Organiseeritud majutust soodsa hinnaga;
  • Lennukupilet sihtpukti tööandja poolt.

Lisainfo

Kui leiad, et oled just see, keda otsitakse, siis saada meile palun oma INGLISEKEELNE CV aadressil dina(at)bhc.ee ning Sind ootab suurepärane võimalus asuda tööle Lõuna-Inglismaal.

Tööpakkumise number
#58350