Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53109

Õmbleja inglismaale

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Õmblustööde teostamine (kardinate õmblemine)

Ootused kandidaadile

  • Hea kandidaat omab õmbleja kutsetunnistust;
  • On vähemalt 1 aasta töötanud õmblustöökojas õmblejana;
  • Tunneb ennast hästi inglise keelt kõnelevate kaastöötajatega suheldes;
  • On kohusetundlik ning täpne.

Ettevõte pakub

  • Põhipalka £5.05 tunnis
  • Ületundide tegemise võimalust (£5.05 tunnis)
  • Aastast töölepingut
  • Organiseeritud majutust soodsa hinnaga

Lisainfo

Kui leiad, et oled just see, keda otsitakse, siis saada meile palun oma INGLISEKEELNE CV ning Sind ootab suurepärane võimalus asuda tööle Lõuna-Inglismaale.

Tööpakkumise number
#53109