Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #316565

Õmbleja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on erinevate õmblusoperatsioonide tegemine kodutekstiili toodete valmistamisel.

Ootused kandidaadile

Kandideerijalt eeldame eelnevat õmblustöö kogemust ja kohusetundlikku töösse suhtumist

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd ekspordi valdkonnas
Töötasu, mis vastab töötaja panusele tükitöö hinnete alusel

Tööpakkumise number
#316565

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. september 2013
Kuulutus sisestati:
12. august 2013

AS Mivar on 1992 aastal asutatud ja tänaseks Eesti üks juhtivamaid kodutekstiili tooteid valmistav ja eksportiv ettevõte. Põhiliseks toodanguks on erinevad mööblikatted , dekoratiiv-ja põrandapadjad ning paljud muud kodutekstiili valdkonna tooted. Enanamik toodangust turustatakse Skandinaavias ja Saksamaal.

Vaata rohkem

Õmbleja