Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #369552

Õmbleja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Dekoratiivpatjade, pehme ja suvemööbli katete õmblemine ja porolooniga täitmine.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui:
omad õmblemise masstöökogemust,
soovid arendada oma oskusi,
kasuks tuleb eesti keele oskus.

Ettevõte pakub

Väikest ja meeldivat kollektiivi,
mugavaid töötingimusi.
Töö tasustamine vastavalt võimekusele, tunnitasu + tulemuspalk.

Lisainfo

Töökoht asub Tallinna piiril Laagris Tänassilma Tehnopargis, Linamäe tn.10.

Tööpakkumise number
#369552
Õmbleja