Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59526

Õmbleja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • õmblemine (nahk, tekstiil jm toodangu valmistamisel kasutatav materjal);
  • muud õmbleja töö iseloomust tulenevad tegevused;

Ootused kandidaadile

  • eelnev õmbleja töökogemus;
  • eesti keele valdamine suhtlustasandil;
  • Sind iseloomustavad isiksuseomadused nagu täpsus, hoolikus, kohusetundlikkus ja reipus;
  • heale töötajale omane positiivne ellusuhtumine;

Ettevõte pakub

  • kaasaegne ja esinduslik töökeskkond;
  • rõõmsameelsed ja nooruslikud kaastöötajad;
  • palju huvitavat tööd ja vääriline tasu;

Lisainfo

Töökoht asub Laagris.

Tööpakkumise number
#59526
Õmbleja