Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #627717

Õmbleja Haljala

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks tööülesandeks on mööblikatete õmblemine kasutades erinevaid tehnikaid järgides tehnoloogiat.

Nõudmised kandidaadile

Sa oled meie juurde oodatud, kui Sa …

  • soovid anda oma panuse Eesti esmaklassilise kvaliteediga diivanite ja voodite valmistamisse
  • oled usaldusväärne ja kohusetundlik
  • valdad suhtlemistasandil eesti või vene keelt
  • oled hea tervise ja füüsilise vormiga
  • omad eelnevat töökogemust õmblejana

Ettevõte pakub

Me pakume Sulle ...

  • hästi tehtud töö eest väärilist tasu ning tublidele ja aktiivsetele töötajatele lisaboonuseid
  • põhjalikku sisseelamist ja väljaõppeprogrammi kogenud töötaja juhendamisel
  • tasuta transporti tööle ja koju erinevatel suundadel- küsi lisa!
  • tööd uuendusmeelses mööblitootmises

Tööpakkumise number
#627717

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. november 2019
Kuulutus sisestati:
15. november 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem