Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #341933

Õmbleja

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Toortekkide, madratsite, päevatekkide, patjade ja muude toodete ääristamine, kantimine, pool-ja valmistoodangu õmblemine. Töökvaliteedi kontrollimine.
Töö toimub 3. vahetuses E-R: 1. 06.00-14.30, 2. 14.30-23.00, 3. 23.00-06.00. Töö on tähtajaline kuni 29.08.2014.

Ootused kandidaadile

- Kogemus massõmblemises
- Valmisolek töötada kolmes vahetuses
- Kohusetundlikkus
- Usaldusväärsus

Ettevõte pakub

- Abivalmis kollektiivi ja head töökeskkonda
- Sobivatele kandidaatidele kaugemalt, majutust Pärnus

Lisainfo

Ootame kandideerima sarnase kogemusega inimesi üle Eesti. Sobivate kandidaatidega võtame kindlasti ühendust!

Tööpakkumise number
#341933

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
9. mai 2014

Finesta pakub värbamis-, tööjõurendi- ja sisseostmise teenust erinevatele ettevõtetele. Oleme aastaid personalialal tegevad olnud ning meie pikaajaline kogemus aitab vajalikule kohale leida inimese, kes on motiveeritud ning iseseisev, kellel on vajalikud oskused ja kes on isikuomaduste poolest sobiv.

Käesolevaga on meie kliendiks magamistarbeid tootev ettevõte Pärnus. Seoses töömahtude kasvuga otsime nende töökasse kollektiivi õmblejaid suveperioodiks.

Vaata rohkem

Õmbleja