Värsked tööpakkumised

Õllemeister/ õllemeistri abi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 504970

Tööpakkumise number

504970

Töö kirjeldus

Pruulikoda laieneb, avame oma Distillery, uuendame sortimenti- võtame tööle õllemeistri ja õllemeistri abi, kelle ülesandeks on:
Pruulikoja ja avatava Distillery töö organiseerimine
Retseptide väljatöötamine
Seadmete korrashoid ja remondi organiseerimine
Hügieeni- ja ohutusnõuete täitmine
Tooraine tellimine

Nõudmised kandidaadile

Huvi valdkonna vastu
Füüsiliselt tugev, puhtusearmastaja ja soov areneda
Protsessikeskne mõtlemisoskus
Positiivsus ja hea suhtlemisoskus
Hea pingetaluvus

Ettevõte pakub

Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
Väljaõpe kohapeal
Täiendavat õllemeistri koolitust kohapeal
Kindlat töökohta
Arenguvõimalusi
Tulemustele vastavat tasu
Põnevaid väljakutseid väikses ja sõbralikus kollektiivis

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
2. detsember 2017
Kuulutus sisestati:
2. november 2017

Eesti Maitsete Saatkond on mittetulundusühing, kes on võtnud endale eesmärgiks luua uued ja selgelt eristuvad Eesti maitsed,
arvestades vanu traditsioone kuid kasutades kaasaegseid tehnikaid ning maksimaalselt kohalikku toorainet.
Eesti Maitsete Saatkonna spetsialistid töötavad ja otsivad pidevalt uusi maitseid ning võimalusi, et eristuda ja tuua selgelt välja Eesti Maitsed.
Organisatsioon koondab hetkel enda alla restoranid: Restoran Rae Meierei, Restoran Beerhouse, Restoran FARM, Restoran Korsaar ja Kohvik – pagarikoda RUKIS.
Eelnimetatud restoranidesse otsimegi omaala spetsialiste, nii saame pakkuda laiemat ja sobilikumat valikut ka tööotsijale.
Suurema organisatsiooni eripära on ka suuremad karjäärivõimalused !
Lisaks pakume ka võimalust kõigile soovijatel, kellel piisavalt tahtmist oma organisatsioonis läbida erialane praktika koolitus ja saada spetsialistiks.