Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #184921

Õlide ja määrdeainete müügiinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Statoili määrdeainete aktiivne ja sihipärane hulgimüük erinevate valdkondade ettevõtetele üle kogu Eesti;
  • müügipakkumiste koostamine äriklientidele; klientidega kohtumised ja läbirääkimised;
  • ärikohtumiste planeerimine ja nende tulemuslikkuse tagamine, aruandlus;
  • klientide kvaliteetne teenindamine;
  • Statoili määrdeainete müügimahtude suurendamine;
  • pidev kursisolek õlide ja määrdeainete jae- ning hulgiturul toimuvaga Eestis;
  • uute ärivõimaluste otsimine ja rakendamine.

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt kutseharidus või kõrgharidus omandamisel;
  • sul on müügitöö kogemus ning valdad müügi– ja läbirääkimistehnikat;
  • oled aktiivne ja positiivse ellusuhtumisega ning hea stressitaluvusega;
  • sul on klienditeenindusele orienteeritud keskkonnas vajalik hea suhtlemisoskus;
  • sulle meeldib töötada meeskonnas; oled innovaatiline ja leidlik;
  • oskad hästi eesti keelt ning suhtlustasandil inglise ja vene keelt;
  • sul on hea arvuti kasutamise oskus;
  • omad juhiluba.

Ettevõte pakub

  • kindlat põhipalka ja tulemustest sõltuvat tulemustasu;
  • mitmekülgset tööd;
  • pidevat arengut toetavat töökeskkonda;
  • ametiautot.

Lisainfo

Kandideerimiseks palun sisestada ankeet meie kodulehel www.statoil.ee > Töölesoovijale > Vabad ametikohad > Õlide ja määrdeianete müügiinsener hiljemalt 15.oktoobriks 2009.

Tööpakkumise number
#184921