Oled avatud suhtleja ja soovid planeerida ise oma tööaega? See on sinule.

HUMANLINK ESTONIA OÜ

Tööpakkumise number

569974

Humanlink Estonia OÜ Oled avatud suhtleja ja soovid planeerida ise oma tööaega? See on sinule.

Töö kirjeldus

KUI SIND MOTIVEERIVAD
* lühikesed vahetused ja paindlik graafik
* toredad kolleegid ja põnev töökeskkond
* tulemused ja nende kajastumine töötasus

SIIS LIITU MEIE PROFESSIONAALIDEGA
Pakume tööd E-P, vahemikus 10:00-22:00. Tööpäevad saab ise valida ja graafikut planeerime 2 nädalat ette. Valida saab kahes- või kolmes vahetuses töötamise vahel. Esimese puhul tuleb tööpäeva pikkuseks 6h ja teise puhul 4h päevas.
Näiteks:
10:00-16:00; 16:00-22:00
või
10:00-14:00; 14:00-18:00; 18:00-22:00
Küsi ka muid võimalusi!

Nõudmised kandidaadile

*On vähemalt 18 aastat vana
*Hea kandidaat on kohusetundlik, kiire, täpne ja aus
*Omab kehtivat tervisetõendit
*Suhtleb vabalt eesti keeles

Ettevõte pakub

*Hea koolituse
*Paindliku või regulaarse töö
*Võimaluse saada väärt kogemus klienditeenindusvaldkonnas
*Hea tasu, üle valdkonna keskmise (tunnitasule lisandub tulemustasu)

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. jaanuar 2019
Kuulutus sisestati:
3. detsember 2018
Soovin kandideerida

Vaatan ettevõtte profiili