2023-08-23 14:48:55

Oled ambitsioonikas? - Super, kandideeri!

CVKeskus.ee klient
1500 - 4500 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Me laiendame oma meeskonda ja otsime isikuid, kes oleks valmis kohe tööle asuma.

Tänu suurele klientide arvule kiiresti kasvavas rahvusvahelises ettevõttes vajame tööle:

*Müügispetsialiste (kliendilepingute sõlmimine, aruandluste koostamine, müük)
*Tehnika seadistamise ja näitamise eksperte
*Manager (edutamise võimalus(Manager) on olemas juba esimesel kuu jooksul)

Töötasu ALATES 1500 eurot kuus + lisatasud ja soodustused neile, kes kvalifitseeruvad.

Et saaksid edukaks ja oma ala parimaks müügispetsialistiks pakume ettevõttesisest koolitust, seega pole eelnevad kogemused vajalikud.

Kui tunned, et see töö on just SULLE siis kandideeri.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sulle vastavad kõik need omadused:

NBNBNBNB! Peab olema isiklikku auto kasutamise võimalus!!!

*Oled energiline
*Töökas
*Otsustusvõimeline
*Võime mitte olla teiste poolt mõjutatav
*Tahtejõuline
*Järjekindlel
*Usaldusväärne
*Julge
*Kohaned kiiresti vastavalt olukorrale
*Oled eesmärkidele suunatud
*Omad HUVI otsemüügi vastu

Kui arvad, et Sinus on need kõik omadused olemas siis kandideeri!

Ootame meeskonda inimesi kes mitte ainult oma mõttes ei soovi areneda vaid kes seda ka tegelikult tahavad!!

KANDIDEERIJALE peaks sobima läbida koolitus Tallinnas ja ka edaspidi kaks korda nädalas käia Tallinnas koosolekutel.

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub:

Esmast toote- ja müügikoolitust töö alustajale;
Võimalust töötada rahvusvahelises meeskonnas;
Eneseteostusvõimalusi rahvusvahelises firmas naaberriikides (Soome, Läti, Leedu, Norra);
Igakülgset tuge igapäevases töös;
Motiveerivaid koolitusi;
Meeleolukaid ühisüritusi;
Head teenimisvõimalust alates 20-tunnisest töönädalast;
Paindlikku tööaega;
Eneseteostuse- ja karjäärivõimalust.

Lisainfo

Kandidaadil peaks olema võimalik töötada õhtuti, kella 19-22.