Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #662057

OLDE HANSA RESTORANI TEENINDAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või praktika või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele

Kuulutus sisestati: 5. august 2020
Kuulutus aegub: 4. september 2020

Töö kirjeldus

Pakume oma isevärki majas kogemust mis muudab Sinu elu.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerimakui oled:

-julge

-sõbralik

-vähemalt 18 aastat siin ilmas elanud

-mõistad suhelda erinevates keeltes.

Ettevõte pakub

Meie pakume:

-tugevat sisseelamisprogrammi

-mõnusat keskkonda

-palju muid toredaid soodustusi.

Tööpakkumise number
#662057

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või praktika või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
4. september 2020
Kuulutus sisestati:
5. august 2020

CVKeskus.ee klient

Starmaker OÜ on ettevõte, mis koondab enda alla:
Tallinna vanalinnas asuva keskaegse restorani Olde Hansa
III Draakoni kõrtsu
kraamipoe Shoppe
ja linna parima mandlimüügi käru.
Pakume tööd üle- talve üle 100 hingelisele ning suvehooajaks värbame teist samapalju juurde.
Olde Hansa pakub oma töötajatele erilist kogemust – meil on oma Gild ja kaheksa Gildi väärtust, mille alusel igapäevaselt toimetame.

Vaata rohkem