Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Pakume oma isevärki majas kogemust mis muudab Sinu elu.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui oled julge, sõbralik ja mõistad suhelda erinevates keeltes.

Meie pakume tugevat sisseelamisprogrammi, mõnusat keskkonda, väärilist tasu ja palju muid toredaid soodustusi.

Tööpakkumise number
#640151

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline või praktika või hooajatöö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
14. märts 2020
Kuulutus sisestati:
14. veebruar 2020
Olde hansa restorani teenindaja

Starmaker OÜ

Starmaker OÜ on ettevõte, mis koondab enda alla:
Tallinna vanalinnas asuva keskaegse restorani Olde Hansa
III Draakoni kõrtsu
kraamipoe Shoppe
ja linna parima mandlimüügi käru.
Pakume tööd üle- talve üle 100 hingelisele ning suvehooajaks värbame teist samapalju juurde.
Olde Hansa pakub oma töötajatele erilist kogemust – meil on oma Gild ja kaheksa Gildi väärtust, mille alusel igapäevaselt toimetame.

Vaata rohkem